Корзина
33 отзыва
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
Интернет-магазин "Технодвор"
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Алексей
УкраинаКиевул. В. Черновола, 25
Карта

Rocket (Южная Корея)

Акумуляторні батареї ROCKET виготовляються Global Battery Co Ltd. - найбільшим виробником джерела струму в Південній Кореї заснованим у 1952 році як дослідницький та виробничий центр по виготовленню кислотних акумуляторних батарей. З початку 80-х років Global Battery Co Ltd. вийшов на рівень міжнародних компаній-виробників АКБ.
За довгу історію існування компанія Global Battery входить у п'ятірку найбільших виробників акумуляторів у світі та зарекомендувала себе як надійний виробник з бездоганною репутацією, перевіреною часом та якістю товару. Global Battery є лідером з виробництва та продажу акумуляторів у Південній Кореї.
Основні характеристики акумуляторів ROCKET:
В асортименті присутні акумулятори ROCKET серій MF (малообслуговувані) і SMF (необслуговувані), ємністю від 44 до 230 А/год, що здатні повністю задовольнити запити власників азіатських та європейських автомобілів (включаючи вантажівки і автобуси), та сільськогосподарської техніки.
Такі відомі марки авто, як Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen и др. сходять з конвеєра з акумуляторами ROCKET в якості оригінальних комплектуючих.
Автомобільні акумулятори ROCKET виконані за сучасними технологіями і забезпечують надійний запуск двигуна за будь-яких погодних умов.
У виробництві пластин для батарей ROCKET використовується «тягнута» технологія, заснована на передових конструктивних і технологічних розробках. Така технологія в десятки разів збільшує стійкість до корозії завдяки зменшенню величини «зерен» активної маси пластини і подовжує термін служби батареї.
Використання в якості матеріалу для виготовлення пластин свинцево-кальцієвого сплаву, усуває такі небажані ефекти застосування стандартного сплаву з вмістом сурми, як саморозряд, інтенсивне газоутворення, втрата води. Підвищується працездатність батареї при високих температурах, збільшується пускова потужність при негативних температурах.
Розташування міжпластинного кріплення по центру електродів дозволяє значно збільшити опір відриву пластин в умовах сильної вібрації.
Всі акумулятори мають патентовану кришку з газовідводами і вбудованим полум'ягасником, що запобігає можливому вибуху через іскри ззовні, мінімізує витік кислоти і захищає батарею від попадання всередину пилу і дрібних частинок.
Акумулятори серії SMF мають індикатор ступеня заряду та є повністю необслуговуваними, тобто не вимагають доливання води.